WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRWINOWIE
|| LICZNIK:
Sport w szkole - wiadomości sportowe

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

 

 

                


06.10.2010    Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej zajęła 4 miejsce w zawodach powiatowych. W pierwszym dniu zawodów (04.10.2010), które odbywały się na boisku "Mechaników" w Pruszkowie przegraliśmy 3-0 z "Kościuchem", by następnie pokonać 2-0 "Mickiewicza" i 4-1 "Nansena", zajmując ostatecznie 2 miejsce w grupie. W drugim dniu zawodów (06.10.2010) nistety nie sprostaliśmy późniejszemu zwycięzcy turnieju "Mechanikom" i przegraliśmy mecz półfinałowy 7-0. W meczu o 3 miejsce, ulegliśmy reprezentacji "Zana" 4-1.
Naszą szkołę reprezentowali:
Paźdzur D.,Szymański R.,Przydatek P.,Malinowski A.,Dąbrowski D.,Wiśniewski Bartek.,Radziewicz P., Wyrzykowski Ł.,Lipiński H.,Odowski P.,Ewiak N.,Szceśniak D.,Starys Ł.,Weremiewicz A., Białobrzewski A.


20.09.2010    Dziewczyny też potrafią grać w piłkę

Spódniczki mini, kolorowe paznokcie, wymodelowane włosy, oraz odrobina pudru na nosek. Tak niektórzy z nas wyobrażają sobie dziewczyny. Jednak czy naprawdę takie są? W poniedziałek 20.09.2010 roku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt. Jak się okazało to nie tylko męski świat. Udowodniły to dziewczyny z naszego liceum. Podczas zawodów dawały z siebie wszystko, jednak najważniejsza była radość z gry. Dobra współpraca na boisku, przełożyła się na wynik meczu. Nie obyło się co prawda bez siniaków, otarć, czy drobnego starcia słownego ze strony jednej z dziewczyn przeciwnej drużyny. Jednak mimo braku zaszczytnego miejsca na podium, do domu wracały z podniesionymi głowami.
Oto wyniki rozgrywek:
Liceum im. A. Mickiewicza - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 0 - 0
Liceum im. T. Kościuszki - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 1 - 0
Liceum im. F. Nansena - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 0 - 0
Jak widzimy rywalizacja była zacięta. Jednak wszystkie uczestniczki grały fair. Po każdym meczu następowało uściśnięcie dłoni z zawodniczkami przeciwnej drużyny. Gratuluję ducha walki, oraz życzę kolejnych sukcesów naszym dziewczynom.
Paulina Wakuła


Wyświetl większą mapę
© 2011 Liceum Ogólnokształcące w Brwinowie & piotrmakijenko.pl