WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRWINOWIE
|| LICZNIK:
Archiwum wydarzeń sportowych 2008 - ...

06.10.2010    Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej zajęła 4 miejsce w zawodach powiatowych. W pierwszym dniu zawodów (04.10.2010), które odbywały się na boisku "Mechaników" w Pruszkowie przegraliśmy 3-0 z "Kościuchem", by następnie pokonać 2-0 "Mickiewicza" i 4-1 "Nansena", zajmując ostatecznie 2 miejsce w grupie. W drugim dniu zawodów (06.10.2010) nistety nie sprostaliśmy późniejszemu zwycięzcy turnieju "Mechanikom" i przegraliśmy mecz półfinałowy 7-0. W meczu o 3 miejsce, ulegliśmy reprezentacji "Zana" 4-1.
Naszą szkołę reprezentowali:
Paźdzur D.,Szymański R.,Przydatek P.,Malinowski A.,Dąbrowski D.,Wiśniewski Bartek.,Radziewicz P., Wyrzykowski Ł.,Lipiński H.,Odowski P.,Ewiak N.,Szceśniak D.,Starys Ł.,Weremiewicz A., Białobrzewski A.
20.09.2010    Dziewczyny też potrafią grać w piłkę

Spódniczki mini, kolorowe paznokcie, wymodelowane włosy, oraz odrobina pudru na nosek. Tak niektórzy z nas wyobrażają sobie dziewczyny. Jednak czy naprawdę takie są? W poniedziałek 20.09.2010 roku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt. Jak się okazało to nie tylko męski świat. Udowodniły to dziewczyny z naszego liceum. Podczas zawodów dawały z siebie wszystko, jednak najważniejsza była radość z gry. Dobra współpraca na boisku, przełożyła się na wynik meczu. Nie obyło się co prawda bez siniaków, otarć, czy drobnego starcia słownego ze strony jednej z dziewczyn przeciwnej drużyny. Jednak mimo braku zaszczytnego miejsca na podium, do domu wracały z podniesionymi głowami.
Oto wyniki rozgrywek:
Liceum im. A. Mickiewicza - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 0 - 0
Liceum im. T. Kościuszki - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 1 - 0
Liceum im. F. Nansena - Liceum im. J. Iwaszkiewicza 0 - 0
Jak widzimy rywalizacja była zacięta. Jednak wszystkie uczestniczki grały fair. Po każdym meczu następowało uściśnięcie dłoni z zawodniczkami przeciwnej drużyny. Gratuluję ducha walki, oraz życzę kolejnych sukcesów naszym dziewczynom.
Paulina Wakuła


11.12.2009    Zawody w strzelaniu

Na przełomie listopada i grudnia z okazji Święta Niepodległości odbyły się zawody uczniów klas pierwszych i drugich w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Dzięki uprzejmości pana Zbigniewa Kubka, wielkiego pasjonata strzelectwa, zawody rozgrywane były na strzelnicy w Milanówku.
Wyniki klasyfikacji:
-w kategorii żeńskiej:
1. Patrycja Kruk 1b 48pkt/50pkt
2. Gorzelak Paulina 1a 46pkt/50pkt
3. Bagatela Justyna 2a 44pkt/50pkt
Wilanowska Małgorzata 2a 44pkt/50pkt
Maciejak Anna 2c 44pkt/50pkt
- w kategorii męskiej: 1. Delatowski Adam 1a 46pkt/50pkt
Okurowski Arkadiusz 1a 46pkt/50pkt
Bandura Daniel 2c 46pkt/50pkt
Wojski Mateusz 2a 46pkt/50pkt
2. Gontarczyk Daniel 2b 44pkt/50pkt
3. Gozdek Juliusz 1a 43pkt/50pkt
Jankowski Dominik 2c 43pkt/50pkt
Zwycięzcom gratulujemy.

Patrycja Kruk 1b


03.12.2009   Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców


Reprezentacja chłopców w piłce siatkowej powtórzyła tegoroczne osiągnięcie piłkarzy i zajęła III miejsce w rozgrywkach powiatowych.Organizatorem turnieju byliśmy my co napewno dodatkowo zmobilizowało naszych zawodników. W fazie grupowej, którą rozegraliśmy 1 grudnia br., w meczu inauguracyjnym, pokonaliśmy 2-0 sitkarzy z "Kościucha", potem 2-0 zwyciężyliśmy z "Mickiewiczem" (Piastów) i w ostatnim meczu po zaciętej walce przegraliśmy 2-1 z "Nansenem" (Piastów). Dwa dni później 3 grudnia rozpoczęliśmy fazę finałową przegraną 2-0 z reprezentantami "Budowlanki", by za chwilę w meczu o trzecie miejsce zdeklasować "Mechaników" tą samą różnicą. W meczu o prymat w powiecie "Nansen" pokonał 2-1, po zaciętym pojedynku, "Budowlankę". Natomiast dziewczętom nie udało się awansować do fazy finałowej. W grupie wygrały 2-1 mecz z "Mickiewiczem" i przegrały po 2-0 z "Kościuchem" i "Nansenem".
Naszą szkołę reprezentowali:
(CHŁ)Bandura D.,Jankowski D.,Kazimierczak D.,Przysiężny R.,Słojewski M.,Gołuch M.,Lubiejewski P., Weremiewicz A.,
(DZ)Gęsek A.,Maciejek A.,Protasiuk M.,Żukowska K.,Misztal K.,Ropniak M.,Baum A.


08.10.2009   Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej,podobnie jak w zeszłym roku, wywalczyła III miejsce w rozgrywkach powiatowych . W fazie grupowej nasza reprezentacja wygrała 4-0 z Liceum im.A Mickiewicz z Piastowa,2-0 z Liceum im. T. Kościuszki oraz zremisowała 0-0 z "Nansenem" z Piastowa, zajmując I miejsce w swojej grupie. W półfinale spotkaliśmy się z reprezntają "Mechaników", którzy ograli nas 4-0. Na pocieszeni został nam wygrany mecz o trzecie miejsce z "Nansenem"5-0. W finale spotkały się drużyny z "Mechaników" i "Budowlanki".


03.10.2009   Bieg uliczny-"Tędy Przeszła Warszawa"

Zobacz zdjęcia

Dużym sukcesem naszych reprezentantów zakończył się bieg uliczny zorganizowany przez Starostę Powiatu Pruszkowskiego "Tędy Przeszła Warszawa". W klasyfikacji ogólnej Wyrzykowski Łukasz z klasy I B zajął 14 miejsce, Olszański Patryk (III a) był 24.Najlepiej zaprezentowała się Kucharska Emilia z klasy III c, zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej.Gratulujemy.


07.04.2009   Drużynowe zawody powiatowe w tenisie stołowym

W dniu 7 kwietnia 2009 roku w liceum im. T.Kościuszki w Pruszkowie zorganizowano zawody drużynowe w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.Do turnieju przystąpiło 7 zespołów i grano systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczęta (Cabaj B, Szkop K.) wygrały z "Budowlanką"(2-1) i z "Zanem"(2-0).Pozostałe mecze przegrały ("Nansen"0-2,"Mickiewicz" 1-2,"Mechanicy" 1-2, "Kościuch" 1-2). Trochę lepjej zaprezentowali się chłopcy (Przysięzny R., Wałęka K.). Wygrali z "Budowlanką", z "Zanem" i z "Mechanikami" po 2-0.Przegrali natomiast z "Nansenem" 2-0, "Kościuchem 2-0 i "Mickiewiczem" 1-2.


06.03.2009   Mistrzostwa LO w tenisie stołowym

W dniu 6 narca 2009 roku rozegrano turniej w tenisie stołowym o Mistrzostwo Liceum. Do zawodów przystapiło 24 zawodników. Pierwszy i drugi etap rozegrano systemem pucharowym. W kolejnym, pozielono zawodników na dwie grupy. W pierwszej grupie znalazł się Olszański Patryk, Lubiejewski Przemysław i Koper Bartłomiej.W drugiej Wałęka Przemysław,Ejsmont Marcin i Przysiężny Rafał.Tę fazę zawodów rozegrano systemem "każdy z każdym", wyłoniając pary półfinalistów: Koper B. - Ejsmont M. i Olszański P. - Wałęka P.Oba mecze zakończyły się wynikami 0-2. W finale Ejsmont M. pokonał 3-0 Wałękę P. i zajął pierwsze miejsce. Trzecią pozycję w turnieju wywalczył Koper B., pokonując Olszańskiego P. 3-0. Atrakcją turnieju był Ariel Jachimski, który grał "rakietką z dzieciństwa"-deską do krojenia.


19.02.2009   Piłka ręczna

W dniu 19.02.2009 hali "Znicz" odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Barszczewska K., Gęsek A., Pietrowska M., Wojdalska A., Hajduk Z., Kapciak S., Kucharska E.,Jagodzińska M., Cabaj B.,Szkop K., Oskiera K. Dziewczęta zajęły III miejsce, wygrywając z "Nansenem" 6-0, remisując z "Gomulińskim" 1-1 i przegrywając 17-1 z "Zanem".


09.12.2008   Piłka siatkowa dziewcząt

Turniej piłki siatkowej dziewcząt odbył się w Zespole Szkół Budowlanych w Pruszkowie. Reprezentację naszej szkoły stanowiły: Jagodzińska M., Cabaj B.,Baum A.,Ropiak M.,Kaczmarczyk K. Dziewczęta odpadły w fazie grupowej rozgrywek, przegrywając wszystkie swoje mecze.


05.12.2008   Piłka siatkowa chłopców

Turniej piłki siatkowej dziewcząt odbył się w Pruszkowie. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Ejsmont M,.Przysiężny R.,Kotwiński K.,Lubiejewski P.,Gołuch D.,Kazimierczak D.,Bandura D., Krajewski D. Zajęliśmy III miejsce w grupie wygrywając 2-0 z "Zanem" i przegrywając po 2-0 z "Nansenem" i "Budowlanką".


23.10.2008   Piłka nożna dziewcząt

Dużym sukcesem zakończyły się dla naszej reprezentacji dziewcząt rozgrywki piłki nożnej. Pierwszy raz w historii szkoły wzięlismy udział w zawodach powiatowych. Dziewczyny zremisowały 1-1 z "Zanem", wygrały 4-0 z "Gomulińskim" i wygrały 5-0 z "Nansenem". W finale pokonały 2-0 "Kościucha" i zajęły pierwsze miejsce w powiecie!!!, uzyskując prawo reprezentowania powiatu w rozgrywkach międzypowiatowych w Teresinie.
Zawody rozegrano 22 października 2008 roku. Drużyna w składzie: Jagodzińska M.,Oskiera E.,Cabaj B.,Szkop K.,Wojdalska A., Kunowska M. i Kapciak S.zajęła IV miejsce godnie reprezentując powiat.
Wyniki:
Lo Brwinów - Sochaczew 2-3
Lo Brwinów - Błonie 1-0 Lo Brwinów - Milanówek 1-2


02.10.2008   Piłka nożna chłopców

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna naszej szkoły w zawodach powiatowych piłki nożnej w fazie grupowej. Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie wygrywając 1-0 z "Zanem", 2-1 z "Nansenem" i 4-1 z "Budowlanką". W półfinale zabrakło szczęścia i przegraliśmy skromnie 1-0 z "Mechanikami", zajmując ostatecznie III miejsce w powiecie po wygranym meczu 1-0 z "Zanem"
Naszą szkołę reprezentowali:
Ejsmont M.,Chmielewski S.,Zdanowicz D.,Gołębiewski P.,Kotwiński K.,Wałęka K.,Jachimski A.,Wójcicki B.,Przysiężny R., Bladowski P.,Pieńkowski M., Gołuch D., Przydatek P.,Dąbrowski D..


Wyświetl większą mapę
© 2011 Liceum Ogólnokształcące w Brwinowie & piotrmakijenko.pl