WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRWINOWIE
|| LICZNIK:
Archiwum wydarzeń sportowych 2002-2007

17.12.2007   Drugie miejsce
Dużym sukcesem naszych zawodników zakończył się turniej piłkarski organizowany przez BKS "Naprzód" Brwinów. Na codzień trenujący w GKS Grodzisk Mazowiecki chłopcy,reprezentując barwy naszej szkoły, w której uczą się od września br. zajęli drugie miejsce. W pierwszym meczu przegrali 3-1 z drużyną JAREX, w której wystąpili zawodnicy grający w takich klubach jak np.Agrykola Warszawa. Drugi i trzeci mecz nasi zawodnicy wygrali z BKS2 "Naprzód" 4-0 i Parzuch Team 4-2. W ostatnim meczu przegrali 2-0 z BKS1 "Naprzód".
Skład naszej drużyny:Bladowski P.,Cieplak P.,Gołuch D.,Jachimski M.,Kubalewski M.,Muszyński M.,Przysiężny R.,Zarzycki D.
07.12.2007   MECZ SIATKARSKI - UDANY REWANŻ

Udał się nam mecz rewanżowy w piłkę siatkową z drużyną reprezentującą Zespółu Szkół "Wójtowska" z Milanówka. Tym razem bez problemów wygraliśmy 2-0.21.11.2007   BEZ SZANS

21 listopada 2007r. odbył się mecz towarzyski w piłkę siatkową z drużyną reprezentującą Zespółu Szkół "Wójtowska"z Milanówka. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 1C ze wsparciem Anny Nowak i Malwiny Gałaj. Niestety mecz przegraliśmy 0-3, stawiając opór tylko w trzecim secie. Tak jak w przypadku meczu chłopców spotkanie prowadzone było w przyjacielskiej atmosferze sportowej zabawy.


09.11.2007   MECZ SIATKARSKI

9 listopada 2007r. rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę siatkową z drużyną reprezentującą Zespółu Szkół "Wójtowska" z Milanówka. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Dziubliński, Norbert Szajewski, Jarosław Marchlewski, Kamil Kakietek, Bartłomiej Szyndela, Rafał Błaszczyk, Damian Gołuch, Damian Krajewski, Przemysław Lubiejewski, Bartłomiej Łopaciński, Rafał Przysiężny. W głównej mierze byli to uczniowie z klas pierwszych wzmocnieni graczami starszymi i bardziej doświadczonymi. Po nie małym wysiłku mecz wygraliśmy 3-1 (22-25;25-22;27-25;25;21). Spotkanie prowadzone było w przyjacielskiej atmosferze sportowej zabawy i w celu upowszechniania aktywnego spędzania wolnego czasu.


16.01.2007   MECZ SPARINGOWY W PIŁCE NOŻNEJ

16 stycznia odbył się na boisku w naszej hali sportowej mecz piłki nożnej między drużynami brwinowskiego Liceum, a Liceum z Milanówka (ul.Wójtowska). Walka była wyrównana, ale prowadzona w przyjaznej atmosferze. Reprezentacja Liceum w Brwinowie wygrała 8-4.
Barw naszego Liceum bronili:
1.Patryk Gołębiewski
2.Dorian Zdanowicz
3.Marci Ejsmont
4.Sylwester Chmielewski
5.Łukasz Rdzanek
6.Tomasz Kołodziejski
7.Maciej Przybylski
8.Jarosław Marchlewski
9.Michał Mucha


30.10.2006   POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ 30 października odbył się na boisku "Mechaników" w Pruszkowie Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Turniej ukończyliśmy na trzecim miejscu, przegrywając z drużną Liceum z Piastowa 2-1,następnie wygrywając 4-1 z reprezentacją Zespołu Szkół Budowlanych z Pruszkowa i w ostatnim meczu przegrywając 1-0 z faworytem zawodów zespołem reprezentującym Zespół Szkół Mechanicznych z Pruszkowa.
19.05.2003   TURNIEJ O MISTRZOSTWO LO

W dniu 19 maja 2003 r. odbył się indywidualny turniej o Mistrzostwo Liceum w tenisie stołowym chłopców. Turniej ten przeprowadził nauczyciel WF Piotr Makijenko. Mistrzem w roku szkolnego 2002/2003 został Kamil Kaczmarek z klasy III c, wygrywając z kolegą ze swojej klasy Damianem Jańczukiem 3:2. Trzecie miejsce zajął Paweł Sulinowski, który pokonał 3:1 Artura Żmijewskiego.


30.04.2003   PROMOCJA LICEUM

W dniu 30 kwietnia 2003 roku z inicjatywy Dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego uczących w liceum, odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców i piłki siatkowej dziewcząt. Celem turnieju była promocja szkoły,
w której w roku szkolnym 2003/2004 ma być utworzona klasa z rozszerzonym programem wychowania fizycznego.

Do turnieju zaproszono uczniów klas trzecich ze szkół gimnazjalnych z gminy Brwinów oraz gminy Podkowa Leśna i Milanówka. Z zaproszenia skorzystało Gimnazjum Nr 1 i Nr 2 z Brwinowa i Publiczne Gimnazjum z Podkowy Leśnej.Turniej rozpoczęto uroczystym powitaniem uczestników. Pierwsze mecze rozegrali piłkarze.W tym czasie dziewczęta mogły poznać atmosferę życia i pracy liceum, porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

Po turnieju piłkarskim role się odwróciły. Dziewczęta rozgrywały mecz siatkarski, a chłopcy oglądali szkołę. Turniej zakończono wręczeniem dyplomów.Pierwsze miejsce w piłce nożnej chłopców zajęła reprezentacja Gimnazjum Nr 1, drugie miejsce Gimnazjum Nr 2, a trzecie Publiczne Gimnazjum z Podkowy Leśnej.W piłce siatkowej dziewcząt pierwsze miejsce przypadło reprezentantkom Gimnazjum Nr 2, drugie miejsce Gimnazjum Nr 1. Podkowianki nie zdecydowały się grać.

18.12.2002   TURNIEJ O NAGRODĘ DYREKTORA

W dniu 18 grudnia 2002 roku rozpoczęto, zainicjowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Piotra Makijenkę
turniej halowej piłki nożnej, na który zaproszono szkoły z Komorowa, Milanówka, Pruszkowa i Pszczelina. Drużyny podzielono na dwie grupy: A i B. W pierwszej grupie znalazła się pierwsza drużyna Liceum z Brwinowa, Liceum z Komorowa i Ekonomicznego Liceum z Milanówka. Do grupy drugiej los przyporządkował drugą drużynę Liceum z Brwinowa, Zespół Szkół Agrotechnicznych z Pszczelina, Liceum z Milanówka i Liceum z Pruszkowa.

W grupach grano systemem "każdy z każdym", gdzie zwycięzcy mieli spotkać się w wielkim finale, a zespoły zajmujące drugie miejsce w grupie miały zagrać o trzecie miejsce.Niestety turnieju nie udało się dokończyć tego dnia, ponieważ jeden z uczestników doznał urazu głowy i organizator postanowił nie kusić losu, przekładając dokończenie turnieju na 20 stycznia 2003 roku. Wówczas przyjechały drużyny, które w poprzedniej rundzie do końca walczyły o zwycięstwo. Organizator uznał zatem ten etap turnieju za rundę finałową. Uatrakcyjnił zabawę tworząc jedną grupę, z której po grze systemem "każdy z każdym" wyłoniono zwycięzcę.


Wyniki poszczególnych meczów:

1.LO BRWINÓW II : ZSA PSZCZELIN 1:1

2. LO BRWINÓW I : EKONOMIK 2:4

3. LO BRWINÓW I : LO BRWINÓW II 8:1

4. ZSA PSZCZELIN : EKONOMIK 1:4

5. EKONOMIK : LO BRWINÓW II 5:3

6. LO BRWINÓW I : ZSA PSZCZELIN 4:3
Zdecydowany faworyt z pierwszego etapu turnieju, zespół z Liceum Ekonomicznego z Milanówka, nie zawiódł. Z kompletem punktów wygrał turniej i mógł się cieszyć ze zdobycia Nagrody Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Brwinowie.

Klasyfikację końcową przedstawia tabela:


 

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWA DRUŻYNY

1.      

I

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W MILANÓWKU

2.      

II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BRWINOWIE  I

3.      

III

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROTECHNICZNYCH W PSZCZELINIE

4.      

IV

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BRWINOWIE  II

5.      

V

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PRUSZKOWIE IM. T. KOŚCIUSZKI

6.      

VI

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MILANÓWKU

7.      

VII

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOMOROWIE


29.10.2002   TURNIEJ POWIATOWY

W dniu 29 października 2002 roku reprezentacja chłopców Liceum Ogólnokształcącego w Brwinowie brała udział w Międzypowiatowej Licealiadzie w Piłce Nożnej Chłopców, reprezentując Powiat Pruszkowski.

Mecze turnieju odbywały się na boisku głównym i treningowym. Niestety to drugie było mocno nasączone wodą z licznymi kałużami i o zwycięstwach decydowało czasem szczęście i przypadek. Już w losowaniu boisk, na których miały odbywać się poszczególne spotkania nie mieliśmy szczęścia i musieliśmy rozegrać dwa mecze z trzech na boisku treningowym.

Pierwszy mecz po walce przegraliśmy 1:2 ze szkołą reprezentującą Żyrardów. Drugi mecz z reprezentacją powiatu Grodziska Mazowieckiego musieliśmy wygrać, aby realnie myśleć o liczeniu się w turnieju. Nie wystarczyła dobra gra i zaangażowanie chłopców. W tym meczu po prostu zabrakło szczęścia i przegraliśmy 2:3. Na końcu zagraliśmy mecz o przysłowiową pietruszkę z gospodarzem zawodów drużyną Sochaczewa, przegrywając 3:6.

TURNIEJ ZAKOŃCZYLIŚMY NA CZWARTYM MIEJSCU. POMIMO PORAŻEK GODNIE REPREZENTOWALIŚMY POWIAT PRUSZKOWSKI.


Wyświetl większą mapę
© 2011 Liceum Ogólnokształcące w Brwinowie & piotrmakijenko.pl